Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać na bieżąco informacje o nowych produktach, wpisach na blogu czy promocjach!

Wypełnij poniższy formularz, postępuj zgodnie z instrukcją i odbierz przygotowane przez nas specjalnie dla Ciebie nagrody:

  1.  Wypełnij formularz, wciśnij przycisk “Zapisz się” i potwierdź subskrypcje newsletter’a.
  2.  Na Twój e-mail wraz z potwierdzeniem subskrypcji, zostanie wysłana informacja jak na okres 7 dni możesz aktywować pełną funkcjonalność konta na naszym portalu z testami, wykładami i egzaminami na prawo jazdy – https://zdamyprawko.pl/
  3. Przez 7 dni na portalu ZdamyPrawko.pl masz dostęp do wykładów, testów, egzaminów wewnętrznych dla OSK zupełnie za darmo, po upływie ważności konta możesz wykupić dostęp, dostaniesz licencję na prowadzenie zajęć w OSK i przeprowadzanie egzaminów wewnętrznych. 
  4. Promocja dotyczy tylko OSK, nie jest przeznaczona dla osób prywatnych (tzw. kursantów, osób uczących się). Osoby prywatne nie dostaną darmowego konta nawet po przejściu procedury zapisu do newslettera. Oprogramowanie do testowania przez 7 dni jest przeznaczone do prowadzenia zajęć w sali wykładowej OSK oraz przeprowadzania egzaminu wewnętrznego w biurze OSK.

Pamiętaj że z naszej listy subskrypcji, zawsze i wszędzie będziesz mógł się wypisać. Wystarczy tylko jedno słowo 🙂

Szybki kontakt!
+
Wyślij!