Prezentacja podręcznika

Kompleksowa publikacja zawierająca wszystkie niezbędne elementy pomocne przy zgłębianiu wiedzy o ruchu drogowym i jego aspektach. Napisana na podstawie aktualnych ustaw i rozporządzeń, bez wnoszenia kontrowersyjnych teorii, stanowi kompendium wiedzy dla wszystkich związanych z BRD – od egzaminatorów, instruktorów, poprzez kierowców aż do osób szkolących się. Nowatorskie i unikatowe podejście do tematyki oraz rozszerzone działy na temat m.in.: egzaminu państwowego na prawo jazdy, działań osób kierujących ruchem, ładowności pojazdów, przyczep i przyczepek oraz skonkretyzowanych rodzajów skrzyżowań z ruchem okrężnym czyli „rond”. Uzupełnienie wiedzy i sprawdzenie umiejętności w postaci testów, egzaminu państwowego, wewnętrznego i wykładów znajduje się na stronie internetowej www.zdamyprawko.pl. Publikacja zawiera 224 strony, obejmuje kategorie B, A, T prawa jazdy, wydana na wysokiej klasy papierze kredowym. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym pod tym linkiem.

Kliknij na ikonę podręcznika aby ją przeczytać, przewracaj kartki jak w prawdziwej książce (system Windows, MacOS, wymagany Adobe Flash Player)

zdajtesty

Kliknij na ikonę poniżej aby przeczytać wersję na smartfony (Android, IOS) w formacie pdf (wymagany czytnik PDF np. Adobe Reader)pdf podręcznik zdajtesty.pl