Fotorelacja z dnia Instruktora Nauki Jazdy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wspaniały klimat, luźna, serdeczna atmosfera, pyszny poczęstunek, nisko i wysokoprocentowe napoje to nic w porównaniu z nadziejami i świetlaną przyszłością w branży jakie niesie za sobą to spotkanie. Wyczuwalna rosnąca więź między wszystkimi pasjonatami, którzy spotkali się w jednym miejscu daje bardzo pozytywne rokowania na przyszły okres koegzystencji firm oferujących szkolenia z zakresu przepisów i bezpieczeństwa ruchu drogowego profesjonalnie szkolących przyszłych kierowców i użytkowników dróg.

Szczególne podziękowania za organizację eventu dla Norberta Kamody i Łukasza Wardzały, którzy podeszli do sprawy profesjonalnie, z wyraźną pasją i pokazali (co widać między innymi po wysokiej frekwencji oraz zadowolonych twarzach uczestników), że można w naszej branży jeszcze dużo zdziałać, połączyć siły i wprowadzić zdrową konkurencję opartą na współpracy i otwartości.

Bardzo pozytywnie wypadli również przedstawiciele władz, obecny pan Prezydent miasta Ostrowiec Świętokrzyski zapowiedział ścisłą współpracę z ośrodkami szkolenia kierowców min. w kwestii obowiązkowego szkolenia ośmioklasistów do uzyskania karty rowerowej. Na spotkaniu pojawili się również przedstawiciele terenowego oddziału WORD Kielce w Ostrowcu Świętokrzyskim.

To jest pierwszy ale milowy krok do zrzeszenia wszystkich instruktorów, polepszenia opinii, profesjonalności i podniesienia ważności rangi i szacunku dla tego zawodu. W planach organizacja podobnej imprezy na szczeblu wojewódzkim oraz krajowym. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

Dziękujemy Wam!

Zostaw Komentarz

Szybki kontakt!
+
Wyślij!