Fotorelacja z dnia Instruktora Nauki Jazdy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wspaniały klimat, luźna, serdeczna atmosfera, pyszny poczęstunek, nisko i wysokoprocentowe napoje to nic w porównaniu z nadziejami i świetlaną przyszłością w branży jakie niesie za sobą to spotkanie. Wyczuwalna rosnąca więź między wszystkimi pasjonatami, którzy spotkali się w jednym miejscu daje bardzo pozytywne rokowania na przyszły okres koegzystencji firm oferujących szkolenia z zakresu przepisów i bezpieczeństwa ruchu drogowego profesjonalnie szkolących przyszłych kierowców i użytkowników dróg.

Szczególne podziękowania za organizację eventu dla Norberta Kamody i Łukasza Wardzały, którzy podeszli do sprawy profesjonalnie, z wyraźną pasją i pokazali (co widać między innymi po wysokiej frekwencji oraz zadowolonych twarzach uczestników), że można w naszej branży jeszcze dużo zdziałać, połączyć siły i wprowadzić zdrową konkurencję opartą na współpracy i otwartości.

Bardzo pozytywnie wypadli również przedstawiciele władz, obecny pan Prezydent miasta Ostrowiec Świętokrzyski zapowiedział ścisłą współpracę z ośrodkami szkolenia kierowców min. w kwestii obowiązkowego szkolenia ośmioklasistów do uzyskania karty rowerowej. Na spotkaniu pojawili się również przedstawiciele terenowego oddziału WORD Kielce w Ostrowcu Świętokrzyskim.

To jest pierwszy ale milowy krok do zrzeszenia wszystkich instruktorów, polepszenia opinii, profesjonalności i podniesienia ważności rangi i szacunku dla tego zawodu. W planach organizacja podobnej imprezy na szczeblu wojewódzkim oraz krajowym. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

Dziękujemy Wam!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.