Pomoc dzieciom na Ukrainie za pośrednictwem UNICEF POLSKA

Z akcji trwającej do 06.03.2022 część dochodu ze sprzedaży w naszym sklepie internetowym przekażemy potrzebującym dzieciom na Ukrainie za pośrednictwem UNICEF Polska.

UNICEF jest na miejscu i stale pomaga dzieciom na Ukrainie. Eskalacja działań wojennych sprawia jednak, że potrzeby humanitarne najmłodszych rosną w szybkim tempie. Zniszczona została część infrastruktury wodnej i edukacyjnej, występują ograniczenia w dostawie prądu i gazu. Dostęp do opieki medycznej w nagłych przypadkach jest coraz trudniejszy. Rodziny z dziećmi opuszczają swoje domy, wzrasta poziom ubóstwa. Wobec nasilania się konfliktu UNICEF zwiększa skalę pomocy.

Zebrane środki UNICEF przekaże na zapewnienie dzieciom m.in. bezpiecznych schronień i wsparcia psychologicznego, opieki medycznej, czystej wody i środków higienicznych. Współpracują z lokalnymi partnerami, dzięki czemu mogą dobrze oszacować najpilniejsze potrzeby i dostarczyć dzieciom skuteczną pomoc. 

Akcję UNICEF Polska dla dzieci z Ukrainy można wesprzeć również bezpośrednio https://unicef.pl/chce-pomoc/nasze-akcje/pomoc-dla-ukrainy

Zrób zakupy w naszym sklepie i miej świadomość, że w ten sposób również pomagasz dzieciom na Ukrainie!

Zostaw Komentarz

Szybki kontakt!
+
Wyślij!