Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu Świętuje 25. Jubileusz

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) w Radomiu, jeden z najważniejszych ośrodków egzaminacyjnych na Mazowszu, obchodzi swoje 25. urodziny. To ważne wydarzenie dla wszystkich przyszłych kierowców, którzy przez te lata zdawali egzaminy na prawo jazdy we Wspomnianym WORDzie. To także okazja do podziękowania za długoletnią działalność na rzecz bezpieczeństwa na drogach.

Ośrodek, zlokalizowany w Radomiu, Grójcu i Kozienicach, od 25 lat przygotowuje przyszłych kierowców do ruchu drogowego. Rocznie to miejsce przyciąga około 17 tysięcy osób chcących zdobyć swoje uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Dla wielu z nich to nie tylko formalność, ale także krok w stronę większej samodzielności i odpowiedzialności na drodze.

W samym Radomiu WORD dysponuje imponującym zapleczem do przeprowadzania egzaminów. Na przyszłych kierowców czeka 26 doświadczonych egzaminatorów. Jednak to nie wszystko. Ośrodek może pochwalić się także bogatym parkiem pojazdów, w skład którego wchodzi 8 motocykli, 33 samochody osobowe, 5 aut ciężarowych, autobus i 2 ciągniki. To wszystko pozwala na rzetelne przeprowadzenie egzaminów na prawo jazdy różnych kategorii, dostosowanych do potrzeb każdego kursanta.

W ciągu ćwierćwiecza swojej działalności WORD w Radomiu przeprowadził ponad półtora miliona egzaminów na prawo jazdy w różnych kategoriach. To ogromne osiągnięcie, które świadczy o zaufaniu, jakim cieszy się ten ośrodek wśród kursantów.

Jednak WORD w Radomiu to nie tylko miejsce, gdzie zdobywa się prawo jazdy. To również instytucja zaangażowana w popularyzację tematyki bezpieczeństwa na drogach. Przez wiele lat ośrodek współpracował z instytucjami samorządowymi i placówkami oświatowymi, dbając o edukację i świadomość uczniów w zakresie ruchu drogowego. Odwiedzono około 1500 placówek oświatowych i wyposażono ponad 100 tysięcy uczniów w artykuły odblaskowe oraz akcesoria rowerowe. To działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i edukację młodego pokolenia.

Jubileusz 25-lecia WORD w Radomiu to nie tylko okazja do świętowania, ale także moment refleksji nad wkładem tej instytucji w bezpieczeństwo na drogach i przygotowanie przyszłych kierowców do odpowiedzialnej jazdy. Serdecznie gratulujemy WORDowi w Radomiu tego znaczącego jubileuszu i życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Zostaw Komentarz

Szybki kontakt!
+
Wyślij!