Wstrzymane egzaminy państwowe w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego

W związku z przypadkami występowania wirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, część Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego wstrzymała egzaminy teoretyczne i praktyczne. Do tej pory przystąpiły MORDy w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie, WORDY w Katowicach, Oświęcimiu, Bielsku Białej, Jastrzębiu Zdrój, Biłgoraju, od jutra w Lublinie i napewno lista będzie się powiększała aż do prawdopodobnego odgórnego nakazu zamknięcia wszystkich placówek.

W związku z epidemią koronawirusa władze wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego (WORD) wstrzymują lub rozważają wstrzymanie egzaminowania kandydatów na kierowców. Zaleca się na bieżąco śledzić informacje na stronach internetowych ośrodków lub upewniać się telefonicznie, czy w danym dniu egzaminy są przeprowadzane.

Powyższa decyzja ma na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa i wpisuje się w ogólne działania podejmowane przez Rząd w tym zakresie. O nowych terminach egzaminów, zainteresowane osoby zostaną poinformowane indywidualnie przez Ośrodki Ruchu Drogowego. Wniesione opłaty za egzaminy zachowują ważność.

Zostaw Komentarz

Szybki kontakt!
+
Wyślij!